Helen Doron Early English programları özgün ve akademik bir alt yapıya sahiptir. İlk uygulanmaya başladığı yıllardan beri sürekli güncellenerek hep taze kalmıştır.

Tüm çocuklar İçin İngilizce kursu, yeni başlayan 6 ile 9 yaş arası çocuklar içindir ve FUN WITH FLUPE ile MORE FUN WITH FLUPE kurslarının devamında ugulanır.

Neler Öğrenilir?

Bu programda çocuklar 950’den fazla kelime, birçok kafiye ve İngilizce oyunlarından seçilmiş hikayeler ve farklı türlerde 25 şarkı öğrenirler. Pozitif destek ve küçük gruplarda yapılan eğitim çocukların motivasyonunu artırır. Doğal ortam, çocukların, doğru teleffuz ve aksan ile birlikte dil yapısını kolayca kavramalarını sağlar.

JWJ programı 4 CD, stciker’larıyla birlikte 4 aktivite kitabı, veliler için bilgi broşürü ve opsiyonler olarak okuma ve yazma kitabı içerir.

Bu öğrenim seti, kitapları ve CD’leri yıllarca koruyacak cazip ve pratik bir çanta ile birlikte gelir. Öğrenim seti 4 üniteye bölünmüştür. Müzik ve kafiyeler tüm çocukların öğrenim düzenlerine göre hazırlanmıştır.

JWJ programı, çocukların yeni kelimeleri ve cümleleri kendi ana dillerini öğrendikleri gibi bir güven ortamı içinde öğrenmelerini, İngilizce konuşmayı sevmelerini sağlar. Aynı zamanda sihirli kitapları ile ipadlerde çocuklar istedikleri an programlarını tekrar etme şansı bulurlar.